מימוש זכויות הנכים בישראל

מימוש זכויות רפואיות

במוו משיקה אופנוע חדש לרוכבים נכים

פורסם ע"י Eran סגור לתגובות

חברת הרכב הענקית הציגה בשבוע האחרון את אחד מאופנועי העתיד, אופנוע משוכלל באביזרים וכפתורים היכולים ומסוגלים לעשות הכל. החל מגלגלי עזר בעלות יכולת חיישנית מופלאה להתאים את עצמם לזוויות האופנוע וכלה באבזור ידידותי למשתמש, יש באופנוע הכל.

האופנוע פועל על אותו מכניזם כמו בכל אופנוע אחר, תיבת ההילוכים דומה, המנוע דומה, בעצם הכל חוץ מצורת וחווית הרכיבה. הרכיבה על האופנוע החדש הנה רכיבה עתידנית. אין צורך להשתמש ברגל להוריד ולהרים הילוך, לחיצה קטנה על כפתור תפעיל בוכנה הידרולית אשר תעשה את הפעולה המוטורית הכל כך פשוטה לרוכבי האופנוע, אך בלתי אפשרית למשותקים ברגליהם, בצורה קלילה ומדוייקת.

המון רוכבי אופנועים נפצעים, במיוחד בישראל, המון. הפגיעות הנן מגוונות ושונות מפצוע לפצוע וחומרתן נמדדת במהירות הנסיעה בה רכב נהג האופונוע בעת התאונה. נציין כאן כי העוסקים בספורט האקסטרים, למרות כל המיגונים, וישנם רבים וטובים, סובלים מפגיעות קשות מאוד ולעיתים קטלניות. רוכבים אלו אשר נפצעו לרוב מתייסרים מחוסר היכולת לרכב על אופנוע שוב יותר מהפציעה עצמה. אם כך במוו השכילה לעשות ומצאה את הנוסחה לשמור על רוכבים אלו ולתת להם את היכולת להמשיך ולרכב עד אין קץ.

לסיכום נציין כי רבות מהחברות הגדולות במשק העולמי מתאימות את מוצריהם לקהלי היעד השונים עם גאדג'טים המותאמים להם אישית. במוו כחברה בעלת יכולת הבנה של הלקוחות שלה השכילה ומצאה פתרון יצירתי ובר ביצוע אשר יעודד רבים מהנכים בעולם לרכוש את שירותיהם ולרכב על האופנוע מבלי להרגיש איזה שהוא הבדל.. טוב אולי למעט הגלגלי עזר.

שתף ב:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • PDF
  • RSS
  • Add to favorites
  • Twitter
קטגוריות: מס הכנסה

סגור לתגובות