מימוש זכויות הנכים בישראל

מימוש זכויות רפואיות

המרכז למימוש זכויות

פורסם ע"י Eran סגור לתגובות
המרכז למימוש זכויות בישראל מביא לך המון כסף

המרכז למימוש זכויות חוסך לך כאב ראש ומזכה אותך בכסף המגיע לך

הקדמה

ישראל כיום כמדינה מערבית – סוציאליסטית ומפותחת, מקצה יותר ויותר משאבים ומקורות תמיכה באוכלוסיות ושכבות הנזקקות לסיוע זה. שכבות אלו לעיתים נאלצות לחיות על סיוע זה ולכן נושא זה הנו קריטי בעבור שכמותם, כל שכן למשפחותיהם. המרכז למימוש זכויות עוזר לנזקקים ולמשפחות הנ"ל.

הביטוח לאומי הנו מוסד אשר נבנה על – ידי ממשלת ישראל במטרה לעזור ולמצוא סיוע לשכבות החלשות בישראל. המוסד לביטוח לאומי מורכב מאגפים שונים ולכל אגף יעוד משלו. האגפים האחראים לסיוע חייבים להעמיד את המבקשים לסיוע במספר מבחנים ובדיקות אשר יאששו את חומרת הפגיעה ואת גובה התקציב וההכרה מול הביטוח לאומי בישראל.

המרכז למימוש זכויות

המרכז למימוש זכויות בישראל הנו מרכז המאגד בתוכו חברות פרטיות וציבוריות הפונות לאלו הנזקקים להכרה מול הביטוח לאומי. החברות הציבוריות לרוב הנם אגודות  חברתיות אשר חלק מחזון החברה הנו מתן עזרה וסיוע לנזקקים. לרוב חברות אלו לא מצוידות בגורמים הנכונים במטרה להגיש תביעה מסודרת ומאורגנת, כגון רופאים ועורכי דין המתמחים בנושאים אלו, אך הם כן יכולים לעזור במציאת מתנדבים במטרה להקל על העומס היום-יומי לנזקקים.

לעומת זאת החברות הפרטיות מצויידות במיטב הגורמים המקצועים מהבחינה הרפואית להגשת קצבה ותביעה מול הביטוח לאומי ולרוב בשל היותם מקצועיים ומקצוענים ומכירים את הנפשות הפועלות במסגרות הממשלתיות, זוכים לתשומת לב רבה יותר בייצוג לקוחותיהם.

אלו הנזקקים לסיוע מהמרכז למימוש זכויות יכולים ורשאים, וצריכים לפנות לגורמים נוספים במטרה להבין ולחקור לעומק את נושא מימוש הזכויות הרפואיות. נושא זה הנו מורכב ומסועף ולא ניתן להבינו ולהתמחות בו אלא לאחר תקופה וייעוץ עם המון גורמים, ממשלתיים ופרטיים.

ישראל הנה מדינה המכירה בזכויותיהם של הנזקקים ולשם כך יש להתייעץ עם כל המומחים של המרכז למימוש זכויות. אלו אשר ישכילו להתייעץ ולהבין ולחקור את נושא הגשת התביעה מול הביטוח לאומי ומול הרשויות האחרות בישראל יזכו להגדלת הכנסותיהם מגופים אלו ולהכרה באופי וסוג הבעייה הרופאית ממנה הם סובלים.

חיי היום יום של הישראלים הזכאים לסיוע ישתפרו לעין שעור לאחר הגשת תביעה והכרה מול הרשויות הממשלתיות. התהליך הנו ארוך ולעיתים יקר, אך לבסוף יהנו הזכאים מהכרה ומהטבות אשר יקלו על חיי היום-יום.

שתף ב:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • PDF
  • RSS
  • Add to favorites
  • Twitter
קטגוריות: מס הכנסה

סגור לתגובות