מימוש זכויות הנכים בישראל

מימוש זכויות רפואיות

נכים בפייס בוק

פורסם ע"י Eran סגור לתגובות
נכים בפייס בוק בעברית

נכים בפייסבוק

מאז פתיחתם של הרשתות החברתיות לא נראתה תופעה שכזאת כמו תופעת הפייס בוק. כל כך הרבה אנשים בתקופה כל קצרה הצטרפו לרשת החבחרתי הזאת שנדמה כי המרחק בין אנשים בארץ וגם בעולם קטן אף יותר.

בגלל היותה תוכנה ידידותית למשתמש ובמספר שלבים, קלים לביצוע, ניתן לשלוח כיום לכל המכרים והמכרות ברשת הצעות הצטרפות ליצור קבוצה חברתית בתוך הפייס בוק, קבוצה אשר חולקת אמונות ודעות, אירועים חברתיים ונושאי עניין משותפים. בגלל הצורך באישור ורמות חשיפה שונות בתוכנה עצמה, ניתן למצוא מידע רב אודות המשתמש / החבר בקבוצה ובכך לראות ולהכיר את החברים שלו ואת החברים שלהם עד אין קץ.

לקבוצה שכזאת יכולת חברתית והשפעה בתחום החברתי היות ומספר המשתתפים בקבוצה הנו אין סופי ובמערכת דמוקרטית הרוב הוא זה שקובע ומשפיע.

חבל מאוד שישנם כל-כך הרבה קבוצות חברתיות וכל אחת מהן נושאת רק מספרים בודדים של חברים. מספרם של החברים בקבוצה, ברובם של הקבוצות החברתיות נע בין ה-30 חברים ל-450 ולא יותר!!

לעומת זאת מספרם של הקבוצות הנו גבוה מאוד ונראה כי רבים מעוניינים לפתוח קבוצות כאלו ולהיות חלק אקטיבי בהם.

האם בכלל אפשר לפתוח רק פייסבוק אחד שיאגד בתוכו את כולם? לדעתי לא ניתן להגדיר את כל צורות הנכות תחת מילה אחת כוללת וזאת לדעתי, עיקר הבעיה. קבוצה חברתית אשר תאגד בתוכה את כל סוגי הנכויות תעורר את כל הלבבות הרוצות להשתייך לקבוצה תומכת נכים, תגדיל מאוד את היקף הפעילות, ההתנדבות וברמה האדמיניסטרטיבית יהיה קל יותר לאנשים לחלוק בניהם את הרצון לתרום לחלוק ולהתנדב.

אז מי מצטרף אלי ?

שתף ב:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • PDF
  • RSS
  • Add to favorites
  • Twitter
קטגוריות: מס הכנסה

סגור לתגובות